Xi'an Camon automatické nástroje Co., Ltd

Adresa:1803Rm, buliding C, č.18, Dianzi první Road, Yanta District Xi'an Čína

Tel:+ 86-029-88243812

Fax:+ 86-029-88241170

Email:info@camoner.com

PSČ:710065

Domů > O nás


1. naší historie

XIand #39; CAMON automatické nástroje Co., LTD je reformovány Changzhou nástroj Factory Xiand #39; Branch.We jsou profesionální výrobce, který má více než 60 let zkušeností ve výrobě, teplota, průtok, úroveň, nástroj tlak. Většina našich produktů pracoval velmi dobře v petrochemickém, moc, letectví, letecké, vojenské a dalších odvětvích. Zvolte CAMON, zvolte kvalitní výrobky a rychlé dodání.

2. naše továrna

Naše továrna se nachází Changzhou, jako továrna s dlouhou historií šedesát let poskytujeme kvalitní průtokoměry, teploměry, tlakoměry a likvidní nástroje na úrovni EU pro důležitých projektů z celého světa.3. náš produkt

XI'AN CAMONProducts obsahuje následující položky:

1. průtokoměr

2. Temperaturegauge

3 Měřič úrovně

4. ukazatel tlaku

Dodáváme Instrumentsproducts celého světa k široké spektrum společností po celém světě, od velkých nadnárodních organizací pro malé jednotlivé společnosti.

4. nánosu

Naše instrumentsfor usearewidely používané v následující odvětví:

1. široce používané v ropné, chemické, metalurgie, výroba elektrické energie, papíru, ochrany životního prostředí, potravin a dalších průmyslových odvětví

2. je také použit v obecní správy, vodní ochrana životního prostředí výstavbu a dalších oblastech měření průtoku

3. měření kyseliny, alkalických a dalších korozivních kapalin a suspenzí, buničina, papírové buničiny dvoufázového suspenze tuhých a tekutých kapalina

5. náš certifikát

Cítíme, že allsuccess naší společnosti přímo souvisí s kvalitou produktů, které nabízíme. Splňují nejvyšší požadavky na kvalitu stanovené v ISO9001, CMC certifikace SGS pokyny a náš systém přísné kontroly kvality.

6. výrobní zařízení

Jsme schopni míchání a produkovat nekonečné množství vysoce kvalitních průtokoměrem, temperatureandamp; manometr, úroveň odhadnout a nabídnout některé z nejvyspělejších výrobní možnosti dostupné, včetně vlastní lisování a obrábění.

7. výrobní trh

Máme zákazníky od domácího trhu a zámořském trhu. Xi'an CAMONSales manažeři mohou hovoří plynně anglicky pro dobrou komunikaci. Naším hlavním prodejním trhem:

Západní Europe20.00%

Severní America15.00%

Jižní America15.00%

Severní Evropa 15,00 %

Oceánie 10,00 %

Jižní Evropa 10,00 %

Východní Evropu 5,00 %

Asie 5,00 %

Africká 5,00 %

8. naše služba

Vedle naší stávající tvarované výrobky CAMON může také produkovat nástroje výrobky dle výkresů či vzorků od našich zákazníků. Máme pod kontrolou jakosti kriticky na každém kroku během výroby z vlastní díly začíná. Nabízíme technickou podporu, která je na špičkové úrovni.

1. Professional promyšlené servisu eliminuje vaše starosti.

2. my vám může poskytnout tisíce productsofdifferent úrovní.

3. convenientone stanice nákupní službu nabízíme.